Get Adobe Flash player
NASZA SZKOŁA OFERUJE: RÓŻNORODNE SEKCJE SPORTOWE, ROZWÓJ ZAINTERESOWAŃ TEATRALNYCH ORAZ REDAKCYJNYCH, ROZWÓJ UZDOLNIEŃ MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZYCH, LEKCJE W PRZYRODZIE, CIEKAWE LEKCJE HISTORII, ZAJĘCIA TANECZNE, GIMNASTYKĘ ARTYSTYCZNĄ, PŁYWANIE, ZAJĘCIA EDUKACYJNE Z WYKORZYSTANIEM TABLIC INTERAKTYWNYCH, STAŁE ŁĄCZE Z INTERNETEM, INDYWIDUALNE STANOWISKA KOMPUTEROWE, MULTIMEDIALNĄ CZYTELNĘ, OPIEKĘ ŚWIETLICOWĄ Z DOŻYWIANIEM, OPIEKĘ PIELĘGNIARSKĄ I STOMATOLOGICZNĄ, FACHOWĄ POMOC KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNĄ I DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZĄ, PROFESJONALNĄ OPIEKĘ LOGOPEDY, ZAJĘCIA DLA UCZNIÓW Z DYSLEKSJĄ, KONSULTACJE PRZED SPRAWDZIANEM, ROZWÓJ JĘZYKA ANGIELSKIEGO, ZAJĘCIA POD NAZWĄ „DOBRY START PRZEDSZKOLAKA”, KOŁO INICJATYW TWÓRCZYCH, KOŁO „BEZPIECZEŃSTWO W RUCHU DROGOWYM”, ZAJĘCIA WSPIERAJACE POŻĄDANE ZACHOWANIA METODĄ POZYTYWNYCH WZMOCNIEŃ-ART.-TERAPIA, REALIZACJĘ PROJEKTÓW W RAMACH EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO.

Wakacje, znowu są wakacje! Rok szkolny 2013/2014 przeszedł do historii…Uczniowie klas I-III uczestniczyli w uroczystym apelu 26 czerwca 2014 roku. Dzieci, które wyróżniły się w nauce i zachowaniu otrzymały nagrody książkowe, a trzecioklasiści pożegnali się z wychowawcami, ponieważ skończył się dla nich pierwszy etap edukacji. Przyszli czwartoklasiści podziękowali za trzyletnią opiekę i naukę koncertem życzeń połączonym z tańcem. Uczniowie klas I-III na dobre pożegnali się z nauczycielami następnego dnia, kiedy to otrzymali swoje świadectwa.

Więcej…

UWAGA! Biblioteka szkolna ogłasza, że w środę 25 czerwca 2014 r. w godzinach 14.30 – 16.30 będzie zorganizowany kiermasz podręczników używanych.
Pamiętaj, że książka nie jest przedmiotem jednokrotnego użytku! Jeśli nie masz jeszcze podręczników do następnej klasy – przyjdź! Jeżeli chcesz „pozbyć” się swoich podręczników w sposób ekologiczny i jednocześnie przynoszący pewne korzyści materialne - przyjdź!
Czekamy na Ciebie!
17 czerwca 2014 roku, już po raz siódmy, odbyła się w naszej szkole uroczysta Gala Talentów. Tym razem prowadzący przenieśli nas w czasie do epoki renesansu, gdzie mieliśmy przyjemność spotkać się z niewątpliwym talentem wszechczasów – Leonardem da Vinci. Rodzice z dumą i wzruszeniem oglądali występy swych uzdolnionych dzieci, które uświetniały tegoroczną galę. Głównym punktem uroczystości było wręczenie uczniom, laureatom konkursów powiatowych, ogólnopolskich, a nawet międzynarodowych, statuetek TALENT ROKU. W tym roku szkolnym ten zaszczytny tytuł zdobyli:

Więcej…

10 czerwca odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2014/2015.Forma wyborów – lokal wyborczy, komisja wyborcza, urna, flagi, karta do głosowania, obwieszczenie- ma na celu upamiętnienie pierwszych wolnych  wyborów przeprowadzonych 4 czerwca 1989 roku.
W wyniku wyborów Aleksandra Strychawek i Jakbu Majgier otrzymali taka samą ilość głosów.
Przewodniczący samorządu zostanie wyłoniony we wrześniu w nowym roku szkolnym.
Już po raz siódmy uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Internetowym Konkursie Grafiki Komputerowej "Bezpieczna droga do szkoły" organizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego w Jaworze oraz Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Legnicy. Celami konkursu były m.in.: popularyzacja technologii informacyjnej poprzez zabawę, praktyczne wykorzystanie umiejętności nabytych na lekcjach, popularyzacja Internetu jako nośnika informacji, wykorzystanie programu rysunkowego Paint oraz krzewienie bezpieczeństwa ruchu drogowego.
W konkursie udział wzięły 22 szkoły podstawowe z województwa dolnośląskiego. W kategorii klas IV - VI rywalizowało 65 prac.
Miło nam poinformować, iż w tej właśnie kategorii drugie miejsce zajęła uczennica naszej szkoły Aleksandra Koptyńska, a wyróżnienie otrzymała Alicja Łozińska – obie z klasy 6a. Dziewczętom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Koordynator etapu szkolnego: Robert Zaraś
http://www.medicus.ump.edu.pl/images/O-nas/do-artykulow/szkola-z-misja-duze.png