Get Adobe Flash player
NASZA SZKOŁA OFERUJE: RÓŻNORODNE SEKCJE SPORTOWE, ROZWÓJ ZAINTERESOWAŃ TEATRALNYCH ORAZ REDAKCYJNYCH, ROZWÓJ UZDOLNIEŃ MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZYCH, LEKCJE W PRZYRODZIE, CIEKAWE LEKCJE HISTORII, ZAJĘCIA TANECZNE, GIMNASTYKĘ ARTYSTYCZNĄ, PŁYWANIE, ZAJĘCIA EDUKACYJNE Z WYKORZYSTANIEM TABLIC INTERAKTYWNYCH, STAŁE ŁĄCZE Z INTERNETEM, INDYWIDUALNE STANOWISKA KOMPUTEROWE, MULTIMEDIALNĄ CZYTELNĘ, OPIEKĘ ŚWIETLICOWĄ Z DOŻYWIANIEM, OPIEKĘ PIELĘGNIARSKĄ I STOMATOLOGICZNĄ, FACHOWĄ POMOC KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNĄ I DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZĄ, PROFESJONALNĄ OPIEKĘ LOGOPEDY, ZAJĘCIA DLA UCZNIÓW Z DYSLEKSJĄ, KONSULTACJE PRZED SPRAWDZIANEM, ROZWÓJ JĘZYKA ANGIELSKIEGO, ZAJĘCIA POD NAZWĄ „DOBRY START PRZEDSZKOLAKA”, KOŁO INICJATYW TWÓRCZYCH, KOŁO „BEZPIECZEŃSTWO W RUCHU DROGOWYM”, ZAJĘCIA WSPIERAJACE POŻĄDANE ZACHOWANIA METODĄ POZYTYWNYCH WZMOCNIEŃ-ART.-TERAPIA, REALIZACJĘ PROJEKTÓW W RAMACH EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO.
Zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie Recytatorskim Poezji Niemieckojęzycznej dla uczniów VII i VIII klasy szkoły podstawowej, który odbędzie się 7 lutego 2020 r. o godzinie 10:45 w Liceum Ogólnokształcącym nr XVII im. Agnieszki Osieckiej we Wrocławiu. Szczegóły w załącznikach.
Informacje o konkursie
Regulamin konkursu
Serdecznie zapraszamy uczniów szkół podstawowych do udziału w II Powiatowym Konkursie Piosenki Górniczej pod Honorowym Patronatem Burmistrza Polkowic Łukasza Puźnieckiego. Celem uczestników jest przygotowanie prezentacji jednej wybranej piosenki górniczej. Dla inspiracji polecamy śpiewnik pieśni górniczych (do pobrania).
Szczegóły w regulaminie.
Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące serdecznie zaprasza do uczestnictwa w konkursie z wiedzy o krajach niemieckojęzycznych, który skierowany jest do uczniów klas 7 i 8 szkół podstawowych.
Konkurs odbędzie się w auli Salezjańskiego Liceum Ogólnokształcącego w Lubinie 27.11.19 o godzinie 11:00.
Tematyka konkursu obejmuje wiadomości z zakresu kultury, historii, geografii, polityki, życia codziennego, zwyczajów i obyczajów Niemiec, Austrii i Szwajcarii. Konkurs odbywa się w języku polskim. Prosimy o wytypowanie jednej lub dwóch 3-osobowych drużyn ze szkoły, które będą rozwiązywać zadania zespołowo.
Prosimy o zgłoszenie uczestnictwa telefonicznie (600-217-364) do dnia 22.11.2019 r.
Wikimedia Polska - stowarzyszenie promujące i wspierające polskojęzyczną edycję Wikipedii, serdecznie zaprasza uczniów, nauczycieli, do udziału w odbywającym się w tym roku w okresie od 4 listopada do 15 grudnia 2019 r. Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym Wiki Science Competition.
Celem konkursu jest zgromadzenie zdjęć dokumentujących świat nauki: obrazy ukazujące obiekty i efekty badań, naukowców przy pracy czy aparaturę badawczą. Wszystkie zdjęcia trafią do zbioru Wikimedia Commons, które będą mogły ilustrować artykuły w każdej wersji językowej Wikipedii. Zdjęcia wybrane przez polskie jury jako najlepsze zakwalifikują się do edycji międzynarodowej konkursu. Nagrodami w tegorocznej edycji są karty podarunkowe w wysokości 1600, 1000 i 800 zł. oraz 6 wyróżnień z nagrodami w wysokości 100 zł.
Szczegóły dotyczące konkursu
Powiatowe Centrum Poradnictwa Psychologiczno-Pedagogicznego i Doskonalenia Nauczycieli w Głogowie, Powiatowy Ośrodek Poradnictwa Psychologiczno-Pedagogicznego w Polkowicach, Polkowickie Centrum Animacji oraz Miejsko-Gminna Bibliotekę Publiczną w Polkowicach serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w MIĘDZYPOWIATOWYM KONKURSIE "OPOWIEM CI O GÓRNIKU".
Tematem konkursu jest przedstawienie w formie literackiej postaci górnika związanej z lokalną tradycją górniczą. Konkurs jest przeznaczony dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Termin nadsyłania prac - 25 listopada 2019 roku.
Szczegóły w regulaminie.
Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież z klas 1-8 z terenu Związku Gmin Zagłębia Miedziowego do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt. „Kolorowy Recykling”. Termin składania prac 29 listopada 2019 r.
Szczegóły w regulaminie.
Stowarzyszenie TRAKT z siedzibą w Płocku zaprasza do udziału w VI OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE TWÓRCZOŚCI PLASTYCZNEJ DZIECI I MŁODZIEŻY „NIEBO W KOLORZE – SPOTKANIE Z ZORZĄ POLARNĄ”
Do udziału w Konkursie zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 6 do 16 lat. Prace konkursowe można zgłaszać do 10 STYCZNIA 2020 roku. Tematyka prac plastycznych musi nawiązywać do tytułu konkursu, czyli przedstawiać plastyczne wyobrażenie zorzy polarnej. Szczegóły w załącznikach.
Regulamin konkursu
Zgoda na udział w konkursie
http://www.medicus.ump.edu.pl/images/O-nas/do-artykulow/szkola-z-misja-duze.png